Design Office

Design Office, 1998 yılında, ürün tasarımı, perakende satış noktası proje ve uygulamaları konularında hizmet vermek üzere kurulmuş, zamanla tüm tasarım ve uygulama konularına yoğunlaşmıştır.

Design Office; beraber çalıştığı, konularında yetkin, değişik uzmanlıklardaki firmalar ile uzun süreli ilişkiler içindedir. Bu durum, firmanın karmaşık ve çok disiplinli projeleri, birbirini tamamlayan uzman ekiplerle gerçekleştirmesini mümkün kılmış ve projeleri tek elden bir bütün olarak üretmesini sağlamıştır.

Design Office takip ettiği fuar, seminer, periyodik yayınlar ve işibirliği yaptığı yabancı tasarım firmaları sayesinde tasarım alanında oluşan tüm yenilik ve gelişmeleri özümseyerek projelerine uygular.

Design Office; birinci önceliği olan “Müşteri Memnuniyeti” ni aşağıdaki prensipler doğrultusunda oluşturmaya çalışır.
Fonksiyonel olarak doğru çözülmüş, günümüzün görsel, toplumsal ve teknik ihtiyaçlarını karşılayan tasarım,
Doğru ve ekonomik bütçelendirme,
Detaylara önem veren hızlı ve özenli uygulama,
İş teslimi sonrasında ortaya çıkabilecek yeni ihtiyaçlara hızlı çözüm.

Biz

Sabahları keyifle gelinen bir çalışma ortamında; yapılan işi sahiplenen ve sorumluluğunu birebir hisseden tecrübeli, yaratıcı ve dinamik bir ekip ile hem tasarım hem de uygulama konularında hizmet veriyoruz. Şirketlerin müşterileri ile iletişime geçtiği alanlarda verilen bu hizmet; kurumsal ve görsel kimlik çalışmalarını, fuar standlarını, ofis ve mağaza tasarım ve uygulamalarını içeriyor.

Fuarlarda; şirketlere özel butik stand, tasarım ve uygulamaları yapıyoruz. Müşteri talebine göre bu uygulama; teknik ekipman temininden catering hizmetine kadar geniş bir yelpazeyi kapsayabiliyor.

Şirketlerin işyeri değişikliklerinde ise anahtar teslimi bir hizmet veriyoruz. Bu kapsamda verdiğimiz hizmet; 4 duvar olarak alınan mekanların tüm teknik altyapısından iç dekorasyonuna kadar her türlü detayı içeriyor. Öyle ki; personel yeni ofisteki ilk sabahında işine hemen başlayabiliyor.

Mutlu ve yetkin bir ekip, kaliteli işler yaratır diye inanıyor, bu inancımızın, yaptığımız işlere olumlu yansımasını da bizzat gözlemliyoruz.